Apartament nad morzem w standardzie deweloperskim czy pod klucz? Jaki najlepiej wybrać?

Data dodania: 01.10.2019


Wiele inwestycji nad morzem oferuje apartamenty na sprzedaż w standardzie deweloperskim lub “pod klucz”, która z opcji lepiej wybrać, jakie są plusy i minusy poszczególnych rozwiązań?

Apartament nad morzem w standardzie deweloperskim

Wielu deweloperów oferuje swoje mieszkania w standardzie deweloperskim. Standard deweloperski oznacza, że mieszkanie nie jest urządzone, ale ma wszystkie potrzebne podłączenia, otynkowane ściany oraz drzwi wejściowe. Cała aranżacja apartamentu pozostaje po stronie nabywcy. Zakup apartamentu w standardzie deweloperskim daje nieograniczone możliwości urządzenia apartamentu pod własne upodobania. Dlatego to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą sami urządzić swój apartament nad morzem.

Apartamenty na sprzedaż nad morzem

Standard deweloperski co z reguły obejmuje?

Standard deweloperski może różnić się od siebie i jest on określany w umowie zawartej pomiędzy nabywcą a deweloperem. Z reguły standard deweloperski ma rozprowadzoną zgodnie z planem instalację elektryczną. Wszelkie wyprowadzenia, gniazdka i potrzebne punkty oświetlające pomieszczenia, a także domofon oraz gniazda umożliwiające podłączenie telewizji oraz telefonu. Wszystkie mieszkania w standardzie deweloperskim są przyłączone do instalacji wodno-kanalizacyjne, których plan rozmieszczenia dostajemy po zakupie apartamentu. Większość instalacji nie jest zakryta i wymaga osłony w postaci płyty pcv lub ocb. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku parapetów, podłóg i wszelkich sprzętów agd.

Apartament nad morzem “pod klucz”

Apartamenty nad morzem pod klucz to rozwiązanie, które zaoszczędzi nam czasu i trudu spędzonego nad projektowaniem swojego apartamentu. Apartament nad morzem powinien być miejscem zachęcającym do wypoczynku, a także relaksującym. Dlatego warto oddać zaaranżowanie wnętrza w ręce profesjonalistów, którzy wykorzystają całą przestrzeń i sprawią, że będzie ona funkcjonalna i komfortowo będzie w niej spędzać czas. Apartamenty nad morzem oddawane nabywcy pod klucz to niezwykła wygoda, którą gwarantuje nam wykonawca. Przed rozpoczęciem aranżacji każdy milimetr jest uzgadniany z nabywcą. Dlatego projekty są idealnie dopasowane pod oczekiwania i wpasowują się w gusta przyszłych mieszkańców. Katamarany Zatoka Puck to miejsce na korzystną inwestycję. Apartamenty mieszczą się jedynie 50 metrów od linii brzegu, co sprawia, że podczas naszej nieobecności z łatwością wynajmiemy nasz apartament i możemy na nim zarabiać.