Co znajduje się w pobliżu inwestycji Katamarany Zatoka?

Data dodania: 03.09.2019


Zastanawiasz się co można robić w Pucku? Puck to niewielka miejscowość, jest to wielkim plusem, ponieważ tak naprawdę wszędzie jest blisko. Taras Widokowy, Skate Park, sklep spożywczy, restauracje, przychodnia- wszystko na wyciągnięcie ręki. Apartamenty nad morzem w inwestycji Katamarany Zatoka to miejsce na uboczu, z którego jest blisko do miejskich udogodnień.

Katamarany Zatoka Puck

Odległość od budynków inwestycyjnych Katamarany Zatoka:

*odległości określone przez Google Mapy
170 m Taras Widokowy- taras znajduje się na ścieżce rowerowej, wokół ustawione są ławeczki i wiaty, które chronią turystów przed deszczem. To miejsce, w którym można zapomnieć o otaczającym świecie. Przed naszymi oczami rozpościera się widok pięknego morza, Zatoki Puckiej i zachwycającej przyrody, którą można stąd podziwiać z wyższej perspektywy.
350 m Park Feliksa Nowowiejskiego- aleja pełna różnorodnych drzew, głównie występują tutaj buki, które są unikalne, ponieważ są ogromne. Drzewa dają przyjemny cień i chłód podczas upalnych dni.
400 m Głazy Narzutowe 12 apostołów- Głazy Narzutowe to głazy, które zostały wypłukane przez fale, które tworzyły sztorm. Największy z głazów ma wysokość aż 1,6 metra, a jego obwód wynosi 7,2 metra. Z głazów widać Zatokę Pucką oraz Molo w Pucku. Głazy należą do nieożywionych pomników przyrody.
750 m Skate Park- Skate Park jest przeznaczony do użytku publicznego. Idealnie nadaje się do sprawdzenia swoich umiejętności na deskorolce, BMX-ie, hulajnodze lub rolkach. Wiele przeszkód i ramp, na których można nauczyć się profesjonalnych trików.
900 m KiteCrew – Kite Crew to szkoła surfowania, która oferuje kursy kitesurfingu. Poczynając od stawianiu swoich pierwszych kroków na wodzie na Zatoce Puckiej, przez wyjazdy po całej Polsce, skończywszy na wyjazdach za granicę do Egiptu, a nawet do Brazylii. Nauka kitesurfingu, w której zajęcia prowadzą profesjonaliści na skalę światową.
900 m PoloMarket – Sklep spożywczy, blisko inwestycji Katamarany Zatoka znajduje się sklep spożywczy, w którym zaopatrzymy się w najpotrzebniejsze produkty. Na rowerze ta trasa powinna nam zająć nie więcej niż 3 minuty. Świeże bułki na śniadanie, a może szybki hot-dog na przekąskę? Bliskość sklepu to z pewnością duże udogodnienie dla mieszkańców osiedla.
1,1 km Mozaika Nadmorska – Jeżeli któregoś dnia zrezygnujemy z gotowania, możemy udać się na obiad lub kolację do jednej z restauracji. Z osiedla inwestycyjnego szybko dostaniemy się do najpopularniejszych w Pucku restauracji, które serwują wyśmienite dania doceniane przez najwybitniejszych koneserów.
1,2 km Feel Good Fitness- Klub fitness, dla tych, którzy dbają o swoją sylwetkę i ćwiczą na siłowni. W Feel Good Fitness odbywają się zajęcia grupowe. Body Ball – ćwiczenia z wykorzystaniem dużych piłek, Step- zajęcia polegające na wykonywaniu ćwiczeń na stopniu, Power Pump- ćwiczenia siłowe przy użyciu sztangi w rytm muzyki oraz zajęcia Indoor Cycling, czyli ćwiczenia na rowerach stacjonarnych, które są podzielone na poziomy zaawansowania.
1,2 km Port jachtowy i ośrodek szkolenia olimpijskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Port Jachtowy to bardzo urokliwe miejsce Pucka. Spotkamy tutaj wiele jachtów, barek i łódek. Krajobraz nadmorski zachęca do spacerowania i podziwiania widoków.
1,3 km Kręgielnia i siłownia Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji – Miejski Ośrodek Kultury organizuje wiele warsztatów i zajęć. Kręgielnia i siłownia, która znajduje się ponad kilometr od inwestycji oferuje atrakcyjnie spędzony czas, w którym można sprawdzić swoją sprawność.
1,4 km NZOZ SANITAS Przychodnia Pod Kogucikiem- W razie czego Przychodnia Pod Kogucikiem znajduje się prawie półtora kilometra od budynków inwestycyjnych. To istotna wiadomość, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi.