Inwestycja w mieście Puck

Data dodania: 06.05.2019


Puck to urocza nadmorska miejscowość, która może pochwalić się nie tylko zdrowym powietrzem, spokojem i harmonią, ale również niesamowitą Zatoką Pucką, która jest jedynym tak dużym akwenem wodnym, przystosowanym do uprawiania sportów wodnych. Co roku przyjeżdżają tu zawodnicy rywalizować podczas Mistrzostw Europy w windsurfingu. To czas w, którym Puck staje się europejską stolicą wody.

Do Pucka dotrzesz w 30 min z centrum Gdyni. Lokalizacja inwestycji Katamarany Zatoka mieści się w niezwykle malowniczym miejscu, które zachwyci Cię swoim spokojem i bliskością z naturą.

Katamarany Zatoka Puck

Inwestycja, którą pragniemy przedstawić to wyjątkowa i unikalna oferta sprzedaży apartamentów nad morzem również apartamentów z widokiem na morze. Składają się na nią dwa luksusowe budynki Antares i Bahia, które są zaprojektowane i inspirowane stylem skandynawskim. Styl ten charakteryzuje się czystością formy i stonowanymi, pastelowymi, spokojnymi kolorami. Główną cechą jest wyraźnie zauważalny związek z naturą.

Apartamenty zgodne z naturą

To właśnie chcieliśmy osiągnąć! Chcieliśmy, aby inwestycja “wtopiła” się w otoczenie i była jak najbardziej zgodna z naturalnym krajobrazem tego niezwykłego miejsca. Bahia i Antares usytuowane są około 50 metrów od morza. Co sprawia, że na plaży znajdziesz się w niecałą minutę. Brzmi niesamowicie, prawda?

Harmonia i spokój Katamarany Zatoka

Pozwól sobie na relaks i harmonię jaką poczujesz w Pucku. Zapomnij o stresie związanym z szukaniem miejsca na wyjazd podczas wakacji. Katamarany Zatoka zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo, a przede wszystkim zdrowy klimat dla organizmu.

Apartamenty nad morzem

W budynkach mieści się aż 56 wyjątkowych apartamentów, które sprzedajemy w standardzie deweloperskim. To od Ciebie będzie zależało, jak będą wyglądać wnętrza, wszystko po to abyś, żebyś czuł się tu dobrze.

Apartamenty z widokiem na morze

Na wszystkich kondygnacjach naszych budynków można znaleźć 9 lub 10 mieszkań z których rozpościera się widok na nieokiełznane morze. To coś cudownego jeść śniadanie i podziwiać płynące jachty, czy żaglowce. Apartamenty z widokiem na morze zaczynają się od powierzchni 25m2, a kończą na około 100m2. Jesteśmy pewni, że wybierzesz idealny apartament dla siebie i swojej rodziny.

https://katamaranyzatoka.pl/

Katamarany zatoka- to inwestycja dla Ciebie!

Zawsze marzyłeś o apartamencie nad morzem? Teraz to bardzo proste, wystarczy, że zapoznasz się z naszą ofertą i wybierzesz apartament, który najbardziej odpowiada Twoim gustom.